Milota Rashica dopiet në fitoren e Vitesses

Sulmuesi nga Vushtrria, Milot Rashica, e ka nisur mirë aventuren e tij te klubi holandez, Vitesse.

Rashica ka shënuar dy gola në fitoren e holandezve me rezultat 3-2 ndaj Asteras Tripolis.

Rashica ka shënuar në minutat 40 dhe 59./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT