Milot Rashica bëhet baba për herë të dytë

Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë bërë prindër për herë të dytë.

Lajmin e dha vetë futbollisti përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

Mirëserdhe në botë djali jonë”, shkroi Rashica.

Ndryshe, futbollisti dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, kanë dhe një djalë të quajtur Tian.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT