Milano pas Carrikut

Milano ka nisur të mendoj për transferimet e verës dhe atë në stilin e saj, të marrë lojtar pa shpenzuar asnjë lekë.
E sipas Daily Star mesfushori i Manchester United, Michel Carrick, është në skadencë kontrate me United dhe në qershor ai është lojtar i lirë. United i ka ofruar rinovim, por Carrick ende si ka kthyer përgjigje.
E nga kjo situatë dëshiron të përfitoj Milano që duke bërë gati një kontratë për mesfushorin anglez.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT