Milani e përmbysë rezultatin

Është duke u zhvilluar pjesa e dytë e derbit Milan – Juventus.

Milani ka shënuar dy gola të shpejtë me Kessie dhe Leao për rezultain 3-1 kur po zhvillohet minuta e 65-të./Drenicapress

- Advertisement -

MË TË FUNDIT