Milan – Salernitana golat dhe rastet (Video)

Milano ka shënuar fitore këtë javë në Seria A.

Kuqezinjët kanë mposhtura Salernitanën e Frank Ribery me rezultat 2-0.

Golat dhe rastet e takimit shikoni në video e mëposhtme.