Middlesbrough-Liverpool 0-3, golat dhe rastet (video)

 

Pas barazimit javën e kaluar me Ëest Ham, Liverpuli ka gjetur fitoren në udhëtim te Middlesbrough.

Skuadra e Jurgen Klop ka fituar me rezultat 3-0, me golat e Llallana, Origi, Llallana.

Pas 16 xhirove, Liverpuli është në vend të dytë me 34 pikë, 6 më pak se Chelsea kryesuese./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=xggNolCqPX0

- Advertisement -

MË TË FUNDIT