Microsoft prezanton Lumia 430 Dual SIM

Microsoft ka bërë prezantimin e një telefoni të mençur më një çmim jashtëzakonisht të mirë. Ky është Lumia 430 Dual SIM që bazohet ne Windoës Phone dhe kushton vetëm 70 dollarë.
Ky model ka ekran 4 inç, procesorin dualcore Qualcomm Snapdragon 200 në 1.2GHz, 1GB RAM dhe 8GB memorie të brendshme.
Microsoft Lumia 430 Dual SIM pritet të dalë në treg gjatë muajit prill dhe fillimisht do të ofrohet në tregjet në zhvillim dhe vendet e Evropës Lindore.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT