Mevlani i vonohet në takim, Lediana qan

Një moment të pakëndshëm ka kaluar Lediana në takimin me Mevlanin, ndërsa e priti këtë të fundit për një orë.

E mesa duket, Lediana e ka përjetuar keq këtë vonesë, ndërsa tha se u prek vërtetë shumë, aq sa edhe qau.

Ajo shtoi se nuk kishte pritur kurrë një mashkull kaq gjatë, duke theksuar se pasi mbërriti, Mevlani madje nuk kërkoi as të falur.

“Atë ditë lash takim me dentisten se kisha dhimbje dhëmbi. Mevlanin po e prisja dhe kur i tha produksionit që ka trafik, ok e besova. U preka sepse ishte hera e parë që prisja një mashkull. U futa brenda që mos më shihnin të prekur dhe lotët rrodhën”, tha ajo.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT