Leo Messi ka mbërritur para pak minutash në Paris.

Nga aeroporti ai ka përshëndetur tifozët e shumtë që janë mbledhur për ta pritur.

Argjentinasi ka arritur marrëveshje me Paris Saint Germainin dhe së shpejti pritet zyrtarizimi.