Messi më i paguari në botë, kjo është oferta e Barcelonës

 

Lionel Messi nuk mund të largohet nga Barcelona për shkak të parave, ngase Barcelona ëstë e gatshme të bëj cmenduri për yllin e saj.

Sipas madrilenes AS, Barcelona dhe Lionel Messi shumë shpejtë pritet të nënshkruajnë një kontratë të re, dhe nga kjo kontratë Messi do të paguhet me 35 milion euro në vit.

Kështu Leo do të bëhet futbollisti më i paguar në botë, ngase është edhe më i miri./Drenicapress.info/