Messi, Martinos: Largoje Maskeranon! (video)

Lionel Messi është gjithçka te Argjentina ashtu si edhe te Barcelona. Për një moment mbrëmë Messi luajti edhe rolin e trajnerit. Leo iu afrua TataMartinos 15 minuta para ndeshjes për ti dhënë një këshillë.”Tata, largojeMascheranon nga loja” i ka thënë Messi Martinos.
Këtë këshillë ai ia ka dhënë me një qëllim të mirë pasi që Mascherano nëse do ndëshkohej me karton të verdhë, ai do të mungonte në finale. TataMartino e dëgjoi Messin dhe e largoi menjëherë Mascheranon duke hedhur në fushë Gagon.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT