Messi hettrik në fitoren e Argjentinës (video)

 

Argjentina ka shënuar edhe fitoren e dytë në Copa Amerika. Argjentina ka mposhtur Panaman me rezultat 5-0.

Lionel Messi ka realizuar hettrik, kurse Otamendi dhe Aguero kanë shënuar nga një gol.

https://www.youtube.com/watch?v=Obz01m0Zyyk

- Advertisement -

MË TË FUNDIT