Messi dhe “tuneli” i Milnerit (video)

 

Lionel Messi është në top-formë dhe këtë po e dëshmon në duel me City, ku pos që asistoi në golin e epërsisë, argjentinasi po jep edhe spektakël.
Pas një kombinimi të mirë, ai arriti t’ia fus topin ndërmjet këmbëve një lojtari të Cityt duke bërë që tërë Camp Nou ta brohorasë emrin e tij. Edhe Guardiola u habit nga ky veprim i Messit.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT