Messi dhe driblimet e tij ndaj Eibar (video)

 

Lionel Messi ishte padyshim lojtari më i mirë në duel me Eibar, në të cilin takimi Barcelona shënoi fitore me rezultat 2-0.
Messi la gjurmë në këtë takim me dy golat e tij, por ajo që po bënë më shumë “bum” nëpër media është driblimi i tij fantastik që dribloj disa lojtar vendas.
Ndiqeni:

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT