Messi-Barcelona, super-lajm për tifozët e kësaj skuadre

Telenovela për të ardhmen e Lionel Messi te Barcelona vazhdon.

Mediat spanjolle kanë shkruar se babai i Lionel Messit, Jorge, po qëndron në Barcelonë, dhe shumë shpejt pritet të fillojnë bisedimet për një kontratë të re.

Leo Messi ka oferta për largim nga klubet elitare evropiane, por ai ka thënë se Barcelona është klubi që e dëshiron më së shumti./Drenicapress.info/