Mesfushori po kryen vizitat mjekësore te Juventusi (foto)

 

Marrin fund spekulimet rreth kalimit të Miralem Pjanic, pasi boshnjaku prej sot është futbollist i “Zonjës së Vjetër”, duke u larguar nga Roma pas tre sezoneve.

Boshnjaku është duke kryer vizitat mjekësore dhe do të firmos kontrate pesë vjecare prej 5.5 mln euro në sezon.

Juves do t’i kushtoj 30 milion euro ky transferim./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT