Mëngjesi i Messit me kafe e me Kupë!

 

Lionel Messi e ka nisur ditën e sotme në mënyrën më të mirë.

Ylli blaugran shihet ulur duke pirë kafe dhe në të majtë e ka Kupën e Ligës së Kampionëve të cilen e fitoj mbrëmë ndaj Juventusit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT