Meha bëhet baba për herë të dytë (foto)

Mesfushori i Shqipërisë dhe Paderbornit, Alban Meha, është bërë baba për herë të dytë, pasi në jetë ka ardhur djali i tij Lounisi. Lounisi i vogël është fëmija i dytë i Mehës. pasi ai ka edhe një vajzë.
Gjatë grumbullimit me Shqipërinë Meha kishte marrë leje nga trajneri për të qenë pranë familjes, por ai është kthyer shumë shpejt për të qenë i gatshëm për kuqezinjët ndaj Armeninës.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT