Mediat serbe nisin fushatë kundër Hillary Clinton-it (Foto)

Mediat serbe kanë filluar fushatën kundër zgjedhjes së Hillary Clinton’it për presidente të SHBA’së.
Gazetat kryesore serbe “Kurir” e “Blic”, kanë vendosur banerë në pjesët kryesore të ballinave të tyre, me fotografinë e kandidates demokrate për kryetare të ShBA’së dhe sloganin “Stop Hillary”.
Hillary Clinton ka shpallur mbrëmë zyrtarisht kandidaturën për kryetare të Shtetve të Basdhkuara të Amerikës.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT