Mediat polake e bëjnë Realin me sulmues të ri

 

Te Real Madridi pritet të ndodhin ndryshmime në sulm, pasi Carim Benzema dhe Cristiano Ronaldo janë drejt largimit.

Francezi ka probleme me ligjin në Francë, dhe nëse shpallet fajtor rrezikon 5 vite burg.

Fituesi i “Topit të Artë” nuk është i kënaqur me tretmanin në Real, dhe po shqyrton mundësin e largimit.

Los Blancos nuk po rrinë duarkryq dhe kanë nisur punën për transferimin e futbollistëve të rinjë në “Santiago Bernabeu”.

Mediat polake shkruajnë se sulmuesi i Bayern Munich është duke zhvilluar sezonin e fundit te Bavarezët, pasi transferimi i tij te Reali në verë është i pashmangshëm.

/Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT