Mediat italiane: Bacca lojtar i Milanit

 

Më në fund një lajm i mirë për tifozët e Milanit, dhe ky nga mediat italiane.

Mediat apenine raportojnë se drejtori Adriano Galliani, ka arritur marrëveshje me presidentin e Sevillës, Monchi, për transferimin e kolumbianit në San Siro.

Milanit i duhet t’i paguaj Sevillës 30 milion euro, kurse kolumbianin e pret një kontratë katër vjecare.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT