Mediat angleze: Ramos afër Manchester United

 

Vazhdojnë spekulimet rreth së ardhmes për mbrojtësin e Real Madridit, Sergio Ramos. Sipas asaj që shkruajnë mediat angleze, Ramos është pranë kalimit te Man United.

Ramos nuk është i kënaqur me rrogën që merr të Reali, dhe po kërkon një rritje page. Por në rast se nuk i plotësohet dëshira, Ramos mund të ikë te United që nuk e kanë problem t’ia plotësojnë dëshirën për një pagë shumë të majme.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT