Meda imiton Ramushin, do të shkriheni së qeshuri|VIDEO

Këngëtari i njohur shqiptar, Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një video të publikuar në internet shihet teksa imiton në mënyrë fantastike kryeministrin e Republikës, Ramush Haradinajn.

“Ani moj Kosovë”, është kënga të cilën Meda e këndon në njërin prej restoranteve të një biznesmeni nga Kosova në Berlin.

I pranishëm në këtë ndejë ishin edhe karateisti i famshëm, Enver Idrizi si dhe këngëtari tjetër, Duli dhe Bujar Bela.

Shikoni më poshtë videon min. 3:46

https://youtu.be/qWjBVeiuCtc

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT