Me veshjen transparente, Irina tregon më shumë se ç’duhet (FOTO)

Irina Shayk është një modele ruse e cila ka famë botërore.

Irina me linjat e saj seksi dhe me bukurinë që ka, bëri që të jetë një ndër modelet më të kërkuara në fushën e saj, shkruan Indeksonline.

Ajo madje shpeshherë është cilësuar si “ikonë e bukurisë”.

Së fundmi ajo përsëri ka marrë vëmendjen e publikut e të mediave rozë me fotografinë e fundit ku ka ekspozuar linjat trupore me një veshje transparente.

Kujtojmë që Irina ishte e dashura e futbollistit të njohur portugez Cristiano Ronaldo. /IndeksOnline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT