Më në fund shënon Mehmedi (video)

 

Futbollistii shqiptar nga Gostivari, Admir Mehmeid ka shënuar golin e parë për ekipin e tij në minutën e 81-të të ndeshjes, por fatkeqësisht nuk i mjaftoi Freiburgut për të marrë një rezultat pozitiv.
Ky është goli i parë për Mehmedin pas pesë muajsh dhe i dytë në Bundesligë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT