“Më kërko falje”, Trixa me kërkesë ndaj Donaldit?

Beatrixa dhe Donaldi janë ndër personazhet që nuk pushojnë së komentuari nga mediat rozë.

Pothuajse edhe vetëm një storje e thjeshtë merr përmasa të mëdha të vëmendjes, shkruan lajmi.net.

Trixa është mjaft aktive në ‘TikTok’, me videot e saj.

Secila video e saj merret si dedikim ndaj Donaldit.

Edhe një video së fundi konsiderohet që Trixa ka një kërkesë ndaj Donaldit.

“Më kërko falje”, thuhet në videon që duket sado qesharake.

@therealbeatrixramosaj

Poooooor 😅 #fyp

♬ original sound – Hajde Burm

Ndryshe Trixa ka paralajmëruar projektin e saj të ri, që mund të jetë dedikim ndaj Donaldit./Lajmi.net/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT