Sot reperi i njohur Mc Kresha ka kurorëzuar dashurinë e tij me një rreth të ngushtë të familjarëve dhe miqve në një prej restoranteve të kryeqytetit, shkruan “Kosovarja”.

Me një fustan në model dhe prerje aspak tradicionale, gruaja e tij Erzina shkëlqen në ditën më të rëndësishme të saj.

Më poshtë, mund të shikoni se si vallëzon çifti në ditën më të rëndësishme të jetës. /Kosovarja/

Nga dasma e MC Kreshës

Posted by Revista Kosovarja on Sunday, December 15, 2019