Mbyllet kampionatin vjeshtor, ky është kampioni

 

Trepça ’89 do të dimërojë në vendin e parë të Vala Superligës, pasi stinorin vjeshtor e mbylli me 39 pikë, një sukses i jashtëzakonshëm i tyre.

Ata lanë prapa Prishitnën me 35 pikë, dhe Feronikelin me 33 pikë.

Kurse Drenica pas barazimit të sotëm me Ferizajin renditet e teta me 19 pikë./Drenicapress.info/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT