Mavraj: Falenderoj Zotin për golin, sakrifikova për kombin

“Faleminderit Zotit që shënova dhe ndihmova ekipin për të kthyer  rezultatin. Nuk dua të flas për paraqitjen time, në këtë moment. Të gjithë lojtarët kanë dhënë shpirtin në fushë, kështu që nuk mund të flas vetëm për paraqitjen time.  Jam i lumtur dhe shporesoj të vazhdojmë kështu”, deklaroi Mavraj
“Zotit i lutem në çdo moment të jetës pavarësisht jam mirë apo keq, në lojë apo kudo, pavarësisht situatave. Çdo skuadër kur mban topin, krijon raste, arrijnë të realizojnë. Patëm durim, luajtëm vazhduam lojën tonë dhe në fund i’a dolëm.Nëse nuk rrezikon për kombin tënd për kë tjetër duhet të rrezikosh”- tha ndër të tjera qendërmbrojtësi i kuqezinjëve.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT