Maturantja nga Tuzi me veshje tradicionale në mbrëmjen e matures (FOTO)

Një maturante me origjinë shqiptare nga Tuzi iMalit të Zi, ka përdorur veshje tradicionale në mbremjën e maturës. Edhe pse me një veshje tradicionale ajo u dallua më së shumti nga të tjerët për stilin e veçantë dhe bukurinë që sillnte  kjo veshje tradicionale./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT