Maturante të bukur ka edhe Drenasi (FOTO)

Është muaji i maturantëve, dhe për cdo ditë po shohim djem e vajza të veshur bukur, për të festuar maturën dhe përmbyllur kështu një cikël shkollor, shkruan Drenicapress.info

Radhen sot për të rrezatuar bukuri e ka një maturante nga Drenasi.

Është Bleona Elshani nga Krajkova e Drenasit, përcjell Drenicapress.info

Nxënësja e gjimnazit “Gjergj Kastrioti Skenderbeu” duket shumë bukur në disa fotografi që ka realizuar në këtë ditë të rëndësishme për të.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT