Maturante edhe vajza e Bekim Jasharit (FOTO)

 

Është koha e maturantëve dhe cdo ditë shohim vajza dhe djem të bukur.

Këtë vit maturante është edhe vajza e kryetarit të Skënderajt, Bekim Jasharit.

Në disa fotografi të realizuara nga Sefer Aliqkaj, Feride Jashari duket shumë bukur. E bukrinë fotografive ja japin edhe kryetari Jashari me bashkëshorten, djalin dhe motren, Besarten.

Fotografia e Sefer Aliqkaj -Photography

Fotografia e Sefer Aliqkaj -Photography

Fotografia e Sefer Aliqkaj -Photography

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT