Mashtrim për një pistolet në Drenas

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Drenas.

Në njoftim thuhet se është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti nga viktima mashkull K-Shqiptar ka marrë një pistoletë dhe e ka mashtruar se i është konfiskuar nga Policia.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Drenica Press/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT