Martohet vajza e Adem Jasharit

Vajza e komandantit legjendar Adem Jashari, Marigona, i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo është martuar me Faton Behën.

Kështu ka njoftuar këngëtari Alban Mehmeti që thotë se ishte i privilegjuar që ka kënduar në dasmën e saj.

“Ishte nder, kënaqësi dhe privilegj që sot të këndonim në dasmën e vajzës së vetme të Komandantit Legjendar, Adem Jashari
Urime Faton Beha dhe Marigona Jashari”,
ka shkruar Mehmeti në Facebook.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT