Martohet Princ Harry dhe Meghan Markle (VIDEO)

Në videon e mëposhtme keni mundësi ta shihni momentin kur çifti mbretëror shkëmbeu unazat.

Princi Harry dhe Meghan Markle tashmë janë zyrtarisht të martuar, transmeton Klan Kosova.

Dasma është duke u zhvilluar në Mbretërinë e Bashkuar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT