Martohet prezantuesi i njohur kosovar, kaq e bukur duket nusja

Drin Ejupin e kemi njohur si gazetar sporti, e më pas e kemi parë duke prezantuar programin e mëngjesit në “Kohavision”

Drini, nuk është nga ato figura publike që gjatë gjithë kohës e kërkojnë vëmendjen e masës.

Këtë nuk e ka bërë asnjëherë, madje as nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

E, megjithatë, prezantuesi nuk e ka mbajtur të izoluar jetën private.

Ai, prej kohësh shfaqet pranë një vajze, që tanimë është bashkëshortja e tij.

Çifti sot janë martuar dhe në ditën më të rëndësishme të jetës, të dy janë dukur shumë bukur.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT