Marina Vjollca mahnit me fustanin me lule

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë mban të informuar fansat e saj për të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Një gjë të tillë e bën përmes rrjeteve sociale, ku ndjekësit e saj janë mjaft aktiv duke komentuar rreth imazheve të postuara, shkruan Telegrafi, përcjell GazetaBlic.

Së fundmi, përmes disa imazheve të publikuara në rrjetin social Instagram, Marina është shfaqur mjaft tërheqëse.

E veshur me një fustan me lule, bukuroshja bionde ka mahnitur me linjat trupore dhe bukurinë e saj.

Edhe pse në kohë pandemie, Marina ka qenë e angazhuar në prezantimin e emisionit të saj “Klanifornia”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com