Marina publikon tjetër video në shtrat me Getin, shikojeni çfarë i bën ai

Marina ndau me ndjekësit disa çaste intime me Getin.

Një nga çiftet më të përfolura të estradës janë edhe Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, shkruan lajmi.net.

Dyshja dje festuan përvjetorin e martesës, ndërsa nuk i harruan dedikimet me fjalë dashurie për njëri-tjetrin.

Ishte Marina ajo e cila publikoi një video nga dhoma e gjumit, në të cilën shfaqet në shtrat me Getin.

Në atë video, reperi shihet teksa po e përkëdhelte moderatoren, ndërsa në një moment e kafshon në vesh. /Lajmi.net/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT