Marcelo: Atletico-Real nuk ka favorit

 

Mbrojtësi i Realit, Marcelo, në konferencë për shtyp ka thënë se në duelin e sotëm në mes të Atletico Madridit dhe Real Madridit nuk ka favorit.
“Unë mendoj që në kësi lloj të ndeshjeve nuk ka favorit, ne duhet të japim maksimumin tonë për këto ndeshje.
Kanë ndryshuar shumë gjëra nga finalja dhe na presin dy ndeshje të mëdha përpara”, ka thënë Marcelo.
Ai ka shtuar se Atletico ka një ekip që lufton shumë, por edhe skuadra e tij është në formë të mirë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT