Manchester United vendos për Januzajn

Trajneri i Manchester United, Luis van Gal, ka marr vendimin se cilët lojtar nuk do të largohen nga “Old Traford”.

Spekulimeve për një largim të Robin van Persi, Angel di Marias dhe Adnan Januzaj, u ka dhënë fund strategu holandez, i cili sipas mediave angleze ka vendosur për qëndrimin e tre yjeve në skuadër edhe sezonin tjetër.

Merr fund edhe dëshira e Romës për transferimin e Van Persit në Seria A./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT