Manchester United nuk heq dorë nga ylli i Lazios

Skuadra e Manchester United nuk mendon të heq dorë nga ylli i Lazios, Felipe Anderson, ata e duan lojtarin në afatin kalimtar të janarit. Anglezët janë të gatshëm të paguajnë për lojtarin 40 milionë funta shkruan gazeta angleze “Mirror”.

Brazilianin 22- vjeçar, janë duke kërkuar edhe klube të mëdha si Barcelona dhe Bayern Munchen, i cili është kandidati kryesor për t’i siguruar shërbimet e yllit të Lazios.

Së fundi skuadra e Manchesterit ishte e interesuar edhe për mesfushorin tjetër të Lazios, argjentinasin Lucas Biglia

- Advertisement -

MË TË FUNDIT