Man United arrin marrëveshje me mesfushorin e Benfikës

 

Manchester United është shumë aktiv në treg duke kërkuar futbollistë nëpër të gjitha klubet evropian për ta forcur ekipin dhe për të synuar seriozishtë titullin e kampionit sezonin e ri.

Sipas “Gianlucadimarzio.com” United ka arritur marrëveshje me Benfikën për transferimin e mesfushorit Gaitan.

Në marrëveshje pritet të hyjë edhe Nani që është i huazuar në Sporting Lisbon dhe një shumë parash./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT