Maliqi ironizon me aktivistët e Vetëvendosjes: Çfarë bari do të hani?

Publicisti Shkëlzen Maliqi, në një postim në profilin e tij në Facebook, ironizon me Lëvizjen Vetëvendosje, përmes një “citati” që thotë se se e ka marrë nga “fansat e VV”!

“Nje citat nga fansat e VV: “Iraku dhe Venezuela dhe Vetvendosja po e ruajn Krenarin Kombetare.Me mir te hajm Bari,se sa ti nenshtrohemi Amerikes”

Pyetje: çfarë bari? Canabis sativa? Bari anglez? Apo bari nga vari i Enver Hoxhes?” (sic.), ka shkruar ai.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT