Makina përplas për vdekje 55-vjeçarin

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e unazës së re ku një automjet ka përplasur për vdekje një person teksa kalonte rrugën.

Viktima rreth 55 vjeç është ende i paidentifikuar.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka mbëritur policia dhe grupi hetimor për të zbardhur edhe shkaqet e këtij aksidenti.

Njoftimi i policisë

Rreth orës 21:15,  në rrugën “Teodor Keko”, automjeti me drejtues E. S., 32 vjeç  ka goditur një këmbësor rreth 55 vjeç.

Si pasojë e përplasjes, këmbësori ende i pa identifikuar  ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i automjetit shtetasi E. S është shoqëruar në Komisariat për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit, si dhe identifikimin e 55 vjeçarit që ndërroi jetë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT