Majku e mbështet divorcin: Moti u dasht me u nda për me bo pare

Ka javë që çifti i famshëm Kim Kardashian dhe Kanye West i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Kishte shumë zëra rreth ndarjes, mirëpo mes tyre duket se nuk ka pasur keqkuptime, duke u ndarë në mënyrë paqësore, shkruan Indeksonline.

Kanye u shpall si personi më i pasur në US, për të cilin mori komente të shumta.

Nuk mungoi as komenti i reperit shqiptar Majk I cili me shaka kishte shkruar: burri i zi më i pasur në historinë e SHBA, Kanye West Moti u dasht mu nda prej Kimit me bo pare” shkroi ai në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT