Mahnitëse, Ramos tegon se do t’i mungoj Casillas ja me çfarë video e përshëndet (VIDEO)

Largimi i Iker Casillasit nga Real Madridi, ka pasur një ndikim mjaft të madh tek fansat e kësaj skuadre, por gjithashtu edhe për lojtarët e saj. Portieri spanjoll karrierën e tij do e vazhdojë tek gjiganti portugez, Porto.

Sergio Ramos, është njëri prej tyre, që e ka përshëndetur kapitenin e tij, në një mënyrë më të veçantë. Ai përmes një video të pblikuar në rrjetin social, tëitter, ka falënderuar Casillasin për kohën e gjatë të kaluar së bashku.

“10 vjet së bashku dhe shumë, shumë momente të përbashkëta. Një kapiten i madh, faleminderit”, ka shkruar Ramos, i cili gjithashtu është i lidhur me një largim nga Santiago Bernabeu.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT