‘Ma këpute shpirtin’, Robin Krasniqit i vdes njeriu i dashur

Boksieri kosovar Robin Krasniqi ka marrë një lajm tē hidhur, raporton Gazeta Express.

Krasniqi përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se daja i tij ka vdekur.

Hani dhe Humbni Peshë! Humbni 10 kg në muaj pa i rifituar më!
Boksieri Krasniqi ka shprehur mërzinë e tij të madhe për humbjen e familjarit të tij, me të cilin duket se ka pasur një lidhje të veçantë.

“Ma kpute shpirtin o Daja jam,U Befsh Banor i Xhenetit Daja jam, Te Zotit jem dhe tek aj dot kthehemi…. Veprat tua, mirsit tua, dhe Dashurin qe na dhe nuk dot vdes kurre…Te kujtoj gjithmon me mall Daja jam”, ka shkruar Krasniqi.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT