Lumnije Thaçi po i kushton shumë rëndësi pamjes së saj.

Bashkëshortja e presidentit të vendit, ka zgjedhur disejnatoren e famshme, Vjollca Llapashticca të kujdeset për garderoben e saj.Image may contain: 1 person, smiling, standing

E veshur me një fustan të zi dhe të gjatë, ajo duket për bukuri, shkruan Indeksonline.

Llapashtica edhe kësaj radhe ka bërë krijme me plotë finese.Image may contain: 1 person, smiling, standing

Lumja, jep përshtypje sikur vitet të kenë ndalur për të! /Indeksonline/Image may contain: 1 person, smiling, standing