Lumi B dhe Liki sjellin këngën “Power” (VIDEO)

Është lansuar videoklipi i këngës së shumëpritur, duetit mes Lumi B dhe Likit.

Videoja muzikore e kësaj këngë është dhënë premierë në platformën onlineGjirafaVideo.

“Power” është titulli i këngës që vjen interpretim nga karakteri i Vedat Bajramit, Liki dhe reperi Lumi B.

Kënga përmban një tekst tejet komik, edhe pak mund të thuhet që është ‘diss’.

Njëherësh, kënga është pjesë e serialit të popullarizuar, “Egjeli”.

Klipin mund ta shikoni në kanalin e Stupcave në Gjirafa.

Videon muzikore, po ashtu, mund ta shikoni edhe më poshtë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT