Luciano Moggi të hënen në Tiranë

 

Luciano Moggi,ish-drejtori i përgjithshëm i skuadres më të fort italiane Juventus, të hënen me 9 shkurt 2015, do të jetë në Tiranë.
Në oren 17.00, në sallen Black box të Akademisë së Arteve, ai do të jetë përpara fansave dhe lexuesve shqiptarë për të folur për librin e tij “Topi është i imi”, i cili ka vetëm pak kohë që ka dalë në treg nga Shtëpia Botuese Saras, nën përkthimin e Mustafa Nanos.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT